APEX Developer - Salesforce tím

Bratislava
Vývoj

Spoločnosť NESS Slovensko, a.s., je lokálnou pobočkou Ness Digital Engineering, globálneho dodávateľa služieb a kompletných riešení v oblasti IT, ktoré zákazníkom pomáhajú zvyšovať konkurencieschopnosť a efektivitu. Ponúka široké portfólio riešení a služieb, vrátane outsourcingu a offshore, systémovej integrácie, vývoja softvéru na zákazku, preverovanie kvality, poradenstvo a školenie. Viac informácií o spoločnosti Ness Digital Engineering a Ness Slovensko možno nájsť na internetovej stránke www.ness.sk.

Hľadáme šikovného kolegu APEX Developera do nášho Salesforce tímu NESS Slovensko.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Navrhuje, vyvíja, nasadzuje a testuje, vytvára technickú dokumentáciupre podnikové riešenia na platforme Salesforce
  • Vyvíja aplikácie Salesforce na základe požiadaviek s využitím tried Apex
  • Podieľa sa na hodnotení nových technológií/doplnkov CRM, spolupracuje na plánovaní a nasadení týchto technológií do organizácií Salesforce.
  • Využíva predchádzajúce skúsenosti s vývojom Javy, webových služieb a/alebo SQL Servera na vytváranie alebo udržiavanie aplikácií, ktoré nie sú súčasťou Salesforce, alebo budovanie budúcich integračných bodov medzi Salesforce a vlastnými aplikáciami

Čo požadujeme:

  • Pokročilý vývojár Salesforce so silným zameraním na vývoj Apex a výhodou je VisualForce alebo Lightning Component
  • Praktické skúsenosti s vývojom v jazyku Java alebo C# vrátane solídneho HTML, JavaScript a CSS
  • Technická alebo konzultantská certifikácia Salesforce výhodou.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Zaujímavé lokálne aj medzinárodné projekty
  • Možnosť odborného aj jazykového vzdelávania
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Možnosť práce z domu
  • Prepracovaný systém benefitov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

NESS Czech
Zdenka Gillarová

Mám zájem o pozici Zobrazit všechny volné pozice