Junior Business Intelligence Analyst

Praha
Analýza / konzultace

Mám zájem o pozici

Jsme firma, která pomáhá identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál pracovat efektivněji. Korporát s duší rodinné firmy a přátelským prostředím, kde můžete u kávy probrat aktuální dění klidně i s řediteli divizí. Přidejte se k nám a pracujte na inspirativních projektech pro významné zákazníky. Pomozte nám psát příběh úspěšných digitálních transformací a my pomůžeme napsat ten Váš.

Junior Business Intelligence Analyst

Zajímá Tě Business Intelligence, baví Tě nacházet souvislosti mezi daty a modelovat jejich chování?

Pokud ano, pak

Nepotřebujeme, abys měl/a zkušenosti s Teradatou, Informaticou nebo Power Designerem (mimochodem s těmi se na projektech potkáš), co potřebujeme je:

 • Základní orientace v BI architektuře (co je datový sklad, k čemu slouží, jeho typická architektura).
 • Pro analytika je nezbytná alespoň základní znalost SQL – analýza je u nás primárně založena na zkoumání a ověřování dostupných dat (ideálně si umíš napsat vlastní SELECT a použít nějaký ten JOIN).
 • Neobejdeš se bez logického a strukturovaného myšlení.
 • Hodit se Ti bude pečlivost při tvorbě výstupů (vyznat se v nich musí i ostatní kolegové, nejen Ty sám/sama).
 • Komunikace a vstřícnost jsou u nás na denním pořádku, takže pokud to máš taky tak, bude Tě to u nás bavit.

Důležitá je pro nás osobní zodpovědnost, sebereflexe a týmovost. Pracujeme a rosteme jako tým, ne jako individuality, proto si vybíráme lidi, kteří jsou ochotni na sobě pracovat, sdílet své znalosti s ostatními a růst.

A jak to celé bude probíhat

Primárně je třeba se zorientovat v prostředí, procesech a architektuře BI zákazníka. To zahrnuje jednak samostudium dokumentace a metodik, jednak konzultace a mentoring od ostatních členů týmu (ne, nebudeš v tom sám/sama). Bude třeba si také osvojit pojišťovací terminologii a základy pojišťovacího businessu a, jak jinak, analýzu dat v DWH.

Potom na Tebe čekají úkoly jako:

 • Analýza dat
 • Data Assesment
 • Práce s datovým modelem a strukturou
 • Tvorba dokumentace
 • Návrh modelu
 • Komunikace se zadavateli
 • Hledání/řešení problémů v rámci dat

Za nějaký čas, až zjistíš, co Tě nejvíc láká, se můžeš specializovat různými směry – na konkrétní business oblast dat v DWH a jejich rozvoj nebo se stát technologickým „guru“ přes ETL a pokud Ti bude víc sedět řízení a koordinace, stát se Team Leadrem či Project Managerem.

Co Ti můžeme ještě nabídnout

Kromě neomezeného supportu od zkušených kolegů a možností růstu všemi směry, se můžeš těšit na intenzivní rozvoj (hard-skills, soft-skills, jazykové kurzy, certifikace).

Užiješ si s námi formální i neformální akce (tematická knowledge afternoons, konference, vánoční večírek, teambuildingy…).

O dovolené navíc, multisport kartě a dalších benefitech se více pobavíme na schůzce. ;)

Těšíme se na Tvoje CV a ještě víc na společné setkání.

Kontakt

NESS Czech
Zdenka Gillarová

Mám zájem o pozici Zobrazit všechny volné pozice